نمک گروه تروریستی داعش حملات تروریستی گروه تروریستی

نمک: گروه تروریستی داعش حملات تروریستی گروه تروریستی تروریستی سوریه خارجی اروپا آزادسازی موصل

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری آقای هیراد! تمامش کنید!

بعد از چند وقت سکوت و حاشیه نشینی این روزها دوباره حمید هیراد جنجالی شده است به تیتر اخبار برگشته هست؛ و جهت یک خواننده پاپ که حتی بدنامی را نیز به بی نامی ترجی

آقای هیراد! تمامش کنید!

آقای هیراد! تمامش کنید!

عبارات مهم : کنسرت

بعد از چند وقت سکوت و حاشیه نشینی این روزها دوباره حمید هیراد جنجالی شده است به تیتر اخبار برگشته هست؛ و جهت یک خواننده پاپ که حتی بدنامی را نیز به بی نامی ترجیح می دهد، این عالی ترین اتفاق ممکن هست. به خصوص که آخرین موج خبری راجع به هیراد با ماجرای اتهام دزدی ادبی و معذرت خواهی او از هوادارانش ایجاد شده است بود، ولی در روزهای اخیر هیراد دوباره خبرساز و جنجالی شده است است.

همکاری حمید هیراد با تیستو دی جی مشهور هلندی خبری مهم و غیرقابل باورترین بود. خبری که اول بار در رسانه نوا منتشر شد: تمجیدهای تیستو از حمید هیراد ادامه دارد. شنیده می شود هیراد به زودی با دی جی تیستو دارنده عنوان پرافتخار برترین دی جی دنیا در قالب ریمیکس یکی از قطعات محبوب هیراد همکاری خواهد کرد.

آن چه همکاری هیراد و تیستو را محتمل جلوه می داد، گفته های این دی جی مشهور بود؛ که در پاسخ یکی از هواداران خود گفته بود؛ صدای هیراد را دوست دارم. تیستو پیشتر نیز حمید هیراد را در صفحه شخصی خود دنبال کرده بود.شیرینی این خبر ولی در کام و جان هیراد ته نشین نشده بود که او دوباره وارد برزخ تکراری تمام سالیان اخیرش شد.

این اتفاق زمانی رخ داد که یک ترانه سرا به نام علیرضا بدیع منشتر شدن ویدیویی از کنسرت این خواننده نوشت: حمید هیراد در کنسرتش زنده نمی خواند! دریافت پول گزاف از مردم بابت لب خوانی به جای زنده خوانی هم اختلاس است! آیا مردم حق ندارند در قبال پول و زمانی که صرف می کنند، بپرسند که آیا به جای آقای خواننده با پخش سی دی پذیرایی می شوند؟خبرنگار «شهروند» هنگامی که با محسن ناصری مدیربرنامه هیراد در این مورد تماس گرفت؛ ناصری گفت چهارماه می شود که همکاری اش را با هیراد آخر بخشیده و نمی تواند به پرسشی راجع به این خواننده پاسخ گوید.

پاسخ هیراد
حمید هیراد ولی این بار نه سکوت کرد و نه معذرت خواهی. او ساعاتی بعد از انتقاد تند علیرضا بدیع ویدیویی از اجرایش از یک نمای دیگر را انتشار داده است و نوشت: و باز هم نزدیک کنسرت پایتخت کشور عزیزمان ایران شدی.! حواشی و شروع تخریب های سازماندهی شده. این بار با جابه جایی صدای کنسرت .این هم فیلمی که از کنار استیج گرفته شده است است.

آقای هیراد! تمامش کنید!

روزنامه شهروند

واژه های کلیدی: کنسرت | همکاری | خواننده | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz