نمک گروه تروریستی داعش حملات تروریستی گروه تروریستی

نمک: گروه تروریستی داعش حملات تروریستی گروه تروریستی تروریستی سوریه خارجی اروپا آزادسازی موصل

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی شورای عالی امنیت در حال حل کردن مسئله حصر است/ جهت سال آینده این اتفاق رخ خواهد داد ، جهانگیری

معاون اول رئیس‌جمهور با اشاره به کارها انجام شده است در جهت طرح گفت‌وگوی ملی و زمینه چینی جهت برطرف حصر گفت: دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی کارها خوبی در زمینه ب

شورای عالی امنیت در حال حل کردن مسئله حصر است/ جهت سال آینده این اتفاق رخ خواهد داد ، جهانگیری

جهانگیری :شورای عالی امنیت در حال حل کردن مسئله حصر است/ جهت سال آینده این اتفاق رخ خواهد داد

عبارات مهم : امنیت

معاون اول مدیر جمهور با اشاره به کارها انجام شده است در جهت طرح گفت وگوی ملی و زمینه چینی جهت برطرف حصر گفت: دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی کارها خوبی در زمینه برطرف حصر انجام داده است و ان شاالله جهت سال آینده این اتفاق رخ خواهد داد.

به گزارش ایسنا، اسحاق جهانگیری صبح یکشنبه (۲۷ اسفند ۱۳۹۶) در حاشیه جلسه هیئت وزیران به بیان اولویت های دولت دوازدهم جهت سال آینده پرداخت و خاطر نشان کرد: مهمترین چالش پیش روی کشور جهت سال آینده مسئله اشتغال و معیشت مردم هست. در این زمینه باید طی سالهای آینده برنامه ریزی های مناسب و اقداماتی جدی جهت حل مسئله اشتغال به عنوان مهم ترین چالش پیش روی کشور انجام شود.

وی با تاکید بر اینکه سرمایه گذاری مهمترین راهکار حل مسئله اشتغال در کشور هست، گفت: جهت حل چالش اشتغال در کشور نیازمند زیاد کردن سرمایه گذاری در بخشهای متفاوت اقتصادی هستیم. ما به منابع وسیعی جهت این کار نیازمند هستیم و باید شرایط را جهت بخش شخصی فراهم کنیم تا منابع خود را در اختیار اقتصاد کشور قرار دهیم.

شورای عالی امنیت در حال حل کردن مسئله حصر است/ جهت سال آینده این اتفاق رخ خواهد داد ، جهانگیری

معاون اول مدیر جمهوری تاکید کرد: همچنین باید هم سرمایه گذاری از طریق منابع دولتی و عمومی و هم در گام بعد سرمایه گذاری از طریق منابع خارجی انجام شود تا معضل سرمایه مورد نیاز جهت اقتصاد برطرف گردد.

جهانگیری با تاکید بر لزوم تامین امنیت بخش شخصی جهت فعالیت در کشور، اظهار کرد: مهم ترین نیاز سرمایه گذاری در مرحله اول، تامین امنیت جهت این کار هست. باید شرایط جهت فعالیت بخش شخصی در کشور فراهم شود و هیچ نهادی مانع فعالیت این بخش نشود. همچنین هیچ محدودیتی نباید جهت بزرگ شدن بخش شخصی داخلی وجود داشته باشد.

معاون اول رئیس‌جمهور با اشاره به کارها انجام شده است در جهت طرح گفت‌وگوی ملی و زمینه چینی جهت برطرف حصر گفت: دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی کارها خوبی در زمینه ب

وی با اشاره به اهمیت تامین امنیت و سرمایه گذاری جهت بخش شخصی داخلی، گفت: بخش خارجی همواره به نحوه برخورد با بخش شخصی داخلی در کشور نگاه می کند و چنانچه که به این نتیجه برسد در آن کشور با بخش شخصی داخلی برخورد مناسبی می شود و امنیت او فراهم هست، در آن کشور اقدام به سرمایه گذاری خواهد کرد.

معاون اول رییس جمهوری تامین منابع مالی را دومین نیاز سرمایه گذاری در اقتصاد کشور عزیزمان ایران عنوان و اظهار کرد: در این زمینه هم نظام بانکی و هم بازار سرمایه باید بتوانند نقش جدی تری ایفا کنند. در این راستا برنامه ریزی هایی انجام و راهکارهایی اتخاذ شده است هست. به طور مثال امروز در دولت مصوبه ای داشتیم که طی آن جهت مجموعه مالی از چین 10 میلیارد دلار گارانتی نامه صادر کردیم.

جهانگیری تاکید کرد: در حال حاضر منابع خارجی در حال حرکت به سمت کشور عزیزمان ایران است و اگر فضای بین المللی با شرایط فعلی حرکت کند، می توانیم منابع خارجی خوبی جذب نماییم.

شورای عالی امنیت در حال حل کردن مسئله حصر است/ جهت سال آینده این اتفاق رخ خواهد داد ، جهانگیری

وی در ادامه صحبت های خود به اوضاع معیشت و درآمد اقشار متفاوت جامعه طی سال های قبل اشاره و خاطرنشان کرد: متاسفانه درآمد مردم در سال های گذشته کم کردن یافته هست. در این زمینه نیازمند اتخاذ سیاست ها و توجهات بیشتری هستیم. دولت تلاش می کند قدرت توقعات ضعیف و اقشار حقوق بگیر جامعه را زیاد کردن دهد.

به گزارش ایسنا، معاون اول رییس جمهوری در ادامه در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه اخیرا گفته اید اگر مورد نیاز باشد موتورم را مجددا روشن خواهم کرد، تاکید کرد: دولت دوازدهم از ابتدا کار خود را تحت فشارهای شدیدی شروع کرد. در این زمینه حتما در مواقع لزوم از دولت دفاع کرده ایم و از فشارهای احتمالی به دولت گفته ایم البته در مواردی که مورد نیاز بود نیز شرایط را با گذشته مقایسه کردیم.

معاون اول رئیس‌جمهور با اشاره به کارها انجام شده است در جهت طرح گفت‌وگوی ملی و زمینه چینی جهت برطرف حصر گفت: دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی کارها خوبی در زمینه ب

جهانگیری اظهار کرد: میل به دارم دولت کار خود را در فضای آرام انجام دهد ولی اگر مورد نیاز باشد در مقطعی در میدانی که ترسیم می کنند نقش خود را ایفا خواهند کرد ولی فعلا نیازی به روشن شدن موتور دیگری نیست.

معاون اول رییس جمهوری همچنین در پاسخ به پرسش ایسنا راجع به طرح بعضی بیانات از سوی تعدادی از نمایندگان مجلس مبنی بر تحقق برطرف حصر تا آخر سال 96، خاطرنشان کرد: فکر می کنم کشور با چالش های بزرگی روبروست که بعضی از آنها از جمله عنوان آب و محیط زیست به تعبیر اقتصاددانان تبدیل به ابرچالش شده است هست. امروز مشاهده می کنیم که در مساله آب عنوان در حال تبدیل شدن به پرسشها امنیتی است.

شورای عالی امنیت در حال حل کردن مسئله حصر است/ جهت سال آینده این اتفاق رخ خواهد داد ، جهانگیری

وی ادامه داد: همچنین در عنوان هوا مشاهده می کنیم بعضی که زمانی توجه به این پرسشها را، عنوان فانتزی تلقی می کردند امروز از اهمیت پرسشها زیست محیطی صحبت می کنند و این عنوان به عنوان این چالش پیش روی کشور قرار گرفته است.

وی ادامه داد: امروز در پرسشها اقتصادی از جمله نظام بانکی، بودجه اشتغال وبیکاری نیز با چالش هایی روبرو هستیم. این چالش ها در حوزه پرسشها اجتماعی نیز مطرح هست. همچنین در پرسشها فرهنگی و سیاسی نیز موضوعاتی وجود دارد که باید به طور جدی به آنها پرداخت.

جهانگیری با بیان اینکه تا چه وقت باید دامنه اختلافات و شکاف به وجود آمده میان نیروهای انقلاب ادامه یابد و ترمیم نیابد، اظهار کرد: فکر می کنم راه حل همه پرسشها اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی، سیاسی هست؛ چراکه شرایط به گونه ای نیست که به لحاظ تکنیکی جهت حل این پرسشها راهکاری وجود نداشته باشد. بلکه همه باید باهم باشند و جهت حل پرسشها کشور با ایجاد یک انسجام تلاش کنند.

معاون اول مدیر جمهوری ادامه داد: سازوکار این عنوان تحت عنوان گفت وگوی ملی مطرح شده است است و پرسشها باقیمانده در کشور باید ذیل این عنوان حل شود.

وی گفت: در مسئله حصر دستورهای مهمی صادر شده است و دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی نیز در حال پیگیری است و ما هم باید به این تصمیم گیری ها کمک کنیم. در این زمینه بعضی تصور می کردند که تا آخر امسال تصمیم گیری در این عنوان انجام خواهد شد. نسبت به حل مسئله حصر خوشبین هستم و به نظرم این مسئله قابل تدبیر است.

جهانگیری همچنین در پاسخ به پرسش دیگر ایسنا راجع به شایعات مطرح شده است مبنی بر اعمال محدودیت های تازه در اینترنت و احتمال فیلترینگ خبر رسان تلگرام گفت: تصمیم گیری راجع به فیلترینگ خبر رسان تلگرام در شورای عالی اینترنت انجام می شود و من خبر دقیقی از این عنوان ندارم ولی می دانم که مدیر جمهوری تا الان روی این عنوان جدی هستند و معتقدند که نباید محدودیتی در زمینه اینترنت به وجود بیاید.

واژه های کلیدی: امنیت | منابع | جهانگیری | بازار سرمایه | سرمایه گذاری | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz