نمک گروه تروریستی داعش حملات تروریستی گروه تروریستی

نمک: گروه تروریستی داعش حملات تروریستی گروه تروریستی تروریستی سوریه خارجی اروپا آزادسازی موصل

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی بازار تخم‌مرغ سال دیگر متعادل می‌شود

مدیر کل دفتر امور طیور وزارت کشاورزی اعلام کرد که کارها بسیاری در جهت جبران کسری تولید تخم‌مرغ ناشی از بیماری آنفلوآنزا صورت گرفته و اگر مسئله تازه‌ای در سال آی

بازار تخم‌مرغ سال دیگر متعادل می‌شود

بازار تخم مرغ سال دیگر متعادل می شود

عبارات مهم : بازار

مدیر کل دفتر امور طیور وزارت کشاورزی اعلام کرد که کارها بسیاری در جهت جبران کسری تولید تخم مرغ ناشی از بیماری آنفلوآنزا صورت گرفته و اگر مسئله تازه ای در سال آینده به وجود نیاید، تولید و بازار تخم مرغ متعادل می شود و نگرانی بابت بازار شب عید این محصول نیز وجود ندارد.

حبیب امینی در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: با توجه به بروز و شیوع بیماری آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان که از سال گذشته گله های مولد را نشانه قرار داد اقدام به جایگزینی گله های مولد جهت جبران کسری به وجود آمده کردیم که در این زمینه جوجه ریزی زیاد کردن پیدا کرد و از ۲۵ میلیون قطعه در سال ۱۳۹۵ به ۴۵ میلیون در سال ۱۳۹۷ خواهد رسید.

وی با اشاره به کارها در جهت ترمیم مزارع مرغ مادر، گفت: ۷۰ درصد از کسری تولید از محل زیاد کردن سن گله های مولد صورت گرفت و مابقی آن نیز از طریق واردات تامین می شود که البته این اقدام در سال آینده نیز ادامه پیدا خواهد کرد. البته در جهت جبران کسری مواجه شده است در سال آینده حداقل باید پنج میلیون قطعه جوجه ریزی انجام شود که این میزان در سال گذشته حدود سه تا ۳.۵ میلیون قطعه بود.

بازار تخم‌مرغ سال دیگر متعادل می‌شود

بازگشت تعادل به تولید و بازار تخم مرغ

مدیر کل دفتر امور طیور وزارت جهاد کشاورزی اعلام کرد: اگر اتفاق خاصی نیفتد و مجدد شاهد زیاد کردن شیوع بیماری آنفلوآنزای در سال آینده نباشیم، برنامه ریزی ها به گونه ای صورت گرفته که تعادل به بازار تخم مرغ باز خواهد گذشت، چراکه تولید این محصول در جهت حفظ و ترمیم جمعیت ۶۵ میلیون قطعه ای مرغ تخم گذار به شرایط طبیعی خود باز خواهد گشت.

مدیر کل دفتر امور طیور وزارت کشاورزی اعلام کرد که کارها بسیاری در جهت جبران کسری تولید تخم‌مرغ ناشی از بیماری آنفلوآنزا صورت گرفته و اگر مسئله تازه‌ای در سال آی

امینی با بیان این که مردم دلواپس تامین بازار شب عید تخم مرغ نباشند، ادامه داد: گرچه تلفاتی در سال گذشته داشته ایم ولی با توجه به نزدیک شدن به آخرهای سال تقاضا و مصرف تخم مرغ کمتر می شود و هم اکنون رو به کم کردن است و با توجه به ترمیم گله های مولد و واردات تخم مرغ آینده نگری می شود که در سال آینده با مشکلی مواجه نشویم.

وی گفت: با توجه به مصر ۶۵ تا ۷۰ هزار تنی تخم مرغ در هر ماه و تولید و تامین ۸۷۷ هزار تنی این محصول که با آینده نگری ۹۵۱ هزار تنی آن فاصله دارد اقداماتی در جهت تامین و جایگزینی انجام شد و کمبود ۱۶۰ هزار تنی تخم مرغ از طریق زیاد کردن سن گله ها و تولید تخم مرغ به میزان ۹۰ هزار تن و عدم صادرات این محصول به میزان ۷۰ هزار تن جبران شده است است.

مدیر کل دفتر امور طیور وزارت جهاد کشاورزی همچنین در خصوص اوضاع بازار مرغ و تخم مرغ، اظهار کرد: بازار این محصولات پروتئینی تابع عرضه و تقاضا بوده و با توجه به بالاتر رفتن میزان مصرف این محصولات در نیمه دوم هر سال، درصددیم تا جوجه ریزی را به گونه ای انجام دهیم که تولید و بازار تخم مرغ متعادل شود ولی قیمت این محصول در حال حاضر با شرایط عادی تفاوت دارد و می توان گفت در اوضاع عادی هر شانه تخم مرغ ۱۲ تا ۱۳ هزار تومان قیمت دارد که هم اکنون شرایط کاملا متفاوت است.

بازار تخم‌مرغ سال دیگر متعادل می‌شود

واژه های کلیدی: بازار | محصول | میلیون | محصولات | سال آینده | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz